Розсувна система Epsilon PORTAL

Розсувні системи Epsilon PORTAL

 Велика площа скління, максимум природного освітлення і візуальне розширення простору — тренди сучасної архітектури. 

Розсувні системи - “портали” - унікальне конструкторське рішення, яке широко застосовується в організації проємів як в заміських будинках (скління веранд, терас), так і в квартирах  (виходи на балкони, лоджії).

Epsilon Portal -   це паралельно-зсувна відкидна конструкція на базі німецької фурнітури Siegenia PSK 160 comfort та Siegenia  PSK 200-S comfort 

 


На відміну від класичного поворотного або поворотно- відкидного відкривання, паралельно-зсувні портали дозволяють економити простір в приміщенні за рахунок паралельного зсуву стулки щодо глухої частини, при цьому, залишається можливість відкривання стулки в відкинуте положення для здійснення провітрювання.

Epsilon PORTAL — PSK 160 comfort

Найпопулярніша серія серед паралельно-відкидної розсувної фурнітури PSK Portal-ів, спеціально розроблена для стулок малих та середніх розмірів. 

Вдосконалена технологія цієї системи дає можливість безпечно і комфортно управляти паралельно-зсувними відкидними конструкціями.

Epsilon PORTAL — PSK 200-S comfort

Спеціальна розробка для широкоформатних та важких стулок. Завдяки інтегрованому доводчику, система володіє незвичайною легкістю в управлінні.

Навіть при вазі стулки до 200 кг система фурнітури PSK 200-S comfort дозволяє однією рукою легко керувати паралельно-зсувними і відкидними елементами конструкції.

Схеми відкривання Epsilon PORTAL

 

 

 

 

 

 

 

 

Переваги використання розсувної системи  Epsilon PORTAL

  • Естетика та економія простору - розсувні системи Epsilon PORTAL не мають собі рівних за раціональністю використання, зовнішньою привабливістю і комфортністю використання.

    Повна свобода дій, максимум світла і свіже повітря, які вільно проникають у  помешкання, підвищують комфортабельність житла.

  • Зручність у використанні - стулки масою до 200 кг відкриваються одним рухом руки, без особливих зусиль, завдяки багатофункціональній ручці та інтегрованому доводчику.

  • Протизламна стійкість – опція базової безпеки в стандартній комплектації. За допомогою грибоподібних цапф, розташованих по периметру стулки, які працюють з відповідними рамними планками, розсувні системи Epsilon PORTAL будуть служити надійним захистом вашої оселі від непроханих гостей.


 

Технічні креслення: