Новини компанії «Акорд-С»

09.04.2016

Щасливі разом!

9 квітня 2016 року у м. Рівному за адресою: вул. Щаслива, 14, спільними зусиллями «ТМ Epsilon» та «Гіпермаркету дверей на Щасливому» був проведений захід направлений на популяризацію продукції ТМ «Epsilon».

 

  В рамках заходу відбулося: ознайомлення клієнтів з асортиментом продукції національного виробника металопластикових конструкцій «ТМ Epsilon», всесвітньо відомого Німецького виробника фурнітури «SIEGENIA», а також, найбільшого в західному регіоні – «Гіпермаркету дверей на Щасливому» та стартувала акція під назвою «Щасливі разом!».

  За умовами акції в період з 9 по 24 квітня 2016 року при замовленні будь-якої продукції «ТМ Epsilon» в «Гіпермаркеті дверей на Щасливому» кожен покупець може отримати в подарунок:

  • Двокамерний склопакет з енергозбереженням за ціною звичайного однокамерного;

  • Комплект протизламної фурнітури «SIEGENIA» (Німецького виробника) за ціною стандартного та до кожного замовленого комплекту ергономічну ручку «Hoppe Secustik» (виробництва Німеччина).

  Цікавою, корисною та захоплюючою новинкою, було шоу під назвою «Антигерої». В якому учасники власноруч могли перевірити в дії якість та надійність віконних конструкцій «ТМ Epsilon» з протизламною фурнітурою «SIEGENIA». Гості заходу отримали можливість прослухати презентацію від офіційного представника компанії «SIEGENIA» в Україні - Сергія Смірнова. Переможці шоу зарядились хорошим настроєм, отримали сплеск адреналіну та щедрі призи від організаторів.

  

  Не обійшли увагою і маленьких гостей заходу, дітвора прийняла участь в конкурсі «В Epsilon - віконечко заглядає сонечко». За яскраві малюнки на асфальті вони були нагороджені солодкими призами, а глядачі - масою приємних вражень.

  Наступним етапом була презентація продукції «ТМ Epsilon», власне в самому салоні «Гіпермаркету дверей на Щасливому». Гості мали можливість детально ознайомитися з асортиментом та скористатися допомогою наших професійних консультантів.

  Також, гостинні господарі щедро пригощали всіх охочих різноманітними смаколиками.

  Фіналом заходу став розіграш головного призу, а саме, іменного подарункового сертифікату вартістю 3000 гривень, що надає власнику можливість отримати продукцію «ТМ Epsilon» в «Гіпермаркеті дверей на Щасливому».

Дякуємо партнерам за допомогу у проведенні заходу, сподіваємося на подальшу плідну та ефективну співпрацю. А також, маємо надію, що відвідувачі отримали багато нової і корисної інформації, яка знадобиться у виборі віконних конструкцій.

 

 

Мені подобається