Новини компанії «Акорд-С»

23.12.2012

Перше відвантаження продукції ТОВ «Гардіан Скло Ростов»

20 грудня 2012 відбулася церемонія відвантаження першого листового флоат-скла високої якості з нового заводу корпорації Guardian Industries «Гардіан Скло Ростов». Перше скло відправлено до П'ятигорська, замовник - компанія «Кристал-Гласс».

Товарне скло відвантажується всього через 10 днів після виходу на лінію першого скла з печі, цей процес носить назву Ribbon Pull, дослівно - "витягування стрічки": стекломасса з печі виливається у ванну з розплавленим оловом, а потім виходить на стрічку конвеєра.

На другий квартал 2013 року запланований запуск другого етапу проекту - лінії магнетронного нано-напилення на склі, виробництва високоякісного енегосберегающего скла ClimaGuard®, а також сонцезахисних і мультифункціональних стекол серії SunGuard® і ClimaGuard®Solar.

ТОВ «Гардіан Скло Ростов» - найбільший проект в 80-річній історії Guardian у фінансовому (загальні інвестиції в проект перевищать 8 мільярдів рублів) і виробничому (продуктивність флоат-лінії 900 тонн скла на добу) плані.

Безпосередньо на заводі працюють 270 осіб (по закінченні другого етапу проекту заводу штат перевищить 300 чоловік) і додатково створено близько 700 робочих місць на суміжних підприємствах.

Ростовський завод - це вже другий проект Guardian в Росії, перший завод успішно запущений в Рязані в 2008 році.

Guardian Industries високо цінує постійну увагу і підтримку Губернатора Василя Голубєва та його команди в реалізації проекту. Спільними зусиллями відроджується промисловість на шахтарських територіях, створюється Червоно-Сулинський індустріальний парк. Завод «Гардіан Скло Ростов», як перший великий проект в Червоному Сулині, активно залучає інвесторів. Вже наступного року поруч із заводом Guardian почнеться будівництво інших об'єктів.

Широкий асортимент продукції, стабільно висока якість і сервіс (крім поставок скла, Guardian також надає професійні консультації, такі як статичні та теплотехнічні розрахунки, економічний ефект від застосування енергоефективного скла і т.п.), дозволяють партнерам Guardian в ЮФО, сусідніх регіонах Росії та ближньому зарубіжжі активно здійснювати проекти з будівництва нових об'єктів та модернізації існуючого скління.

Про Компанію: Сьогодні корпорація «Guardian Industries» - це один із світових лідерів по виробництву флоат-скла, скла з покриттям, стеклоізоляціонних матеріалів і скла для автомобільної промисловості. Представництва корпорації працюють на п'яти континентах, в 22 країнах світу.

У Європі Guardian Industries представлена 10 заводами з виробництва листового скла та скла з покриттям. Два з них, найсучасніших - російські проекти: ТОВ «Гардиан Стекло Рязань» і ТОВ «Гардіан Скло Ростов».

Візитною карткою компанії Guardian є архітектурне і віконне скло з магнетронним напиленням (нанотехнологія) марок SunGuard® і ClimaGuard®. Специфіка магнетронного напилення полягає в тому, що характеристики склу надає комбінація тонких шарів оксидів металів, нанесених на поверхню прозорого скла. Таке скло відмінно захищає від сонця і володіє поліпшеними функціональними властивостями. Воно відбиває сонячні промені певного спектра видимого випромінювання і надає фасаду бажані колірні відтінки. Таке скло відповідає сучасним естетичним критеріям, забезпечує оптимальну теплоізоляцію і створює комфортний мікроклімат в приміщенні.

Мені подобається