Новини компанії «Акорд-С»

10.09.2016

Національні змагання з автослалому: ”ЕПСІЛОН – КУБОК ЧЕМПІОНІВ – СУЗІР’Я ВЕЛИКА ВЕДМЕДИЦЯ”

У суботу, 10 вересня 2016 р., у День фізичної культури та спорту відбулись Національні змагання з автослалому: ”ЕПСІЛОН – КУБОК ЧЕМПІОНІВ – СУЗІР’Я ВЕЛИКА ВЕДМЕДИЦЯ». На паркінгу біля Рівненської облдержадміністрації змагались 30 спортсменів - це переможці та призери Чемпіонатів України з автослалому за останні 18 років з різних куточків України.

   Титульним партнером  цієї визначної для автоспорту події, стала компанія «Акорд-С» ТМ Epsilon.

   Місто Рівне у цих змагання представляли: Сергій Пелешок, Микола Пелешок та Олександр Рязанов. 

   З великим задоволенням колектив компанії «Акорд-С»,ТМ Epsilon  підтримав свого директора, Рязанова Олександра, який брав участь у змаганнях під стартовим №4.

   В  рамках заходу відбулося представлення асортименту продукції національного виробника металопластикових конструкцій «ТМ Epsilon». Сергій Смірнов – представник компанії «SIEGENIA», розповів про перевагу протизламної німецької фурнітури. За допомогою шоу «Антигерої» глядачі власноруч змогли переконатись у якості та надійності представленої продукції.  Також протягом дня, кожен бажаючий, завітавши  до виставкового павільйону ТМ  Epsilon, міг отримати професійну консультацію у менеджерів з продажу.

 

 Не забули ми і про наймолодшу аудиторію, кожен маленький гість зміг втілити дитячу мрію – помалювати на віконечку, за що отримав солодкий приз.

   Також хочемо висловити подяку нашим партнерам, які долучились до проведення даних змагань:  компанії «AXOR INDUSTRY» (міжнародній компанії, що спеціалізується на випуску віконно-дверної фурнітури для світлопрозорих конструкцій), компанії «SIEGENIA» (всесвітньо відомому Німецькому виробнику віконно-дверної  фурнітури), інтернет-виданню «ОKNA.UA» та проекту «ОКОННЫЙ КОНСАЛТИНГ».

   Глядачі Отримали масу позитивних емоцій, оскільки змагання були видовищними. Для тих хто не відвідав захід особисто, мали можливість переглядати  трансляцію «Кубку-чемпіонів»  у прямому ефірі першого місцевого телеканалу.

 Сподіваємося, що заходи такого рівня і надалі відбуватимуться у нашому місті. Адже це не тільки сприяє популяризації даного виду спорту, а й позитивно впливає на фізичний розвиток сучасного молодого покоління. Мені подобається