Новини компанії «Акорд-С»

15.05.2015

Два роки співпраці компаній AXOR INDUSTRY та TM “Epsilon”

Ні для кого не секрет, що міцні партнерські стосунки – запорука успіху будь-якого бізнесу. Тому заснувати, а головне, зберегти і розвивати їх – одна з найважливіших задач для компанії, що прагне бути успішною.

На сьогоднішній день, компанію AXOR INDUSTRY та TM “Epsilon” поєднують два роки співпраці, що принесли велику користь обом сторонам. За цей період було відвантажено значну кількість комплектів фурнітури виробництва AXOR INDUSTRY, які здобули гарні відгуки від клієнтів TM “Epsilon”

Нас об'єднують спільна мета, цінності та прагнення створювати продукт високої якості, що задовольнятиме вимоги будь-якого клієнта. Ринок віконного бізнесу змінюється досить швидко, і наше спільне завдання – відповідати його вимогам, забезпечуючи клієнта якісним продуктом та бездоганним сервісом.

Компанії розвивають активну співпрацю не лише у напрямку основної діяльності. Співробітники TM “Epsilon” неодноразово ставали гостями заводу AXOR INDUSTRY у Дніпропетровську, відвідуючи екскурсії по підприємству та приймаючи участь в семінарах та презентаціях. В свою чергу, представники компанії AXOR INDUSTRY є почесними гостями тренінгів та форумів, які організовує TM “Epsilon”.

Ми впевнені, що наша співпраця й надалі буде розвиватися та ставати міцнішою з кожним днем.

*AXOR INDUSTRY – це динамічна міжнародна компанія, що спеціалізується на виробництві фурнітури для ПВХ вікон і дверей. Виробничі потужності компанії знаходяться у місті Дніпропетровськ, з розгалуженою системою складів на всій території України.
В асортимент AXOR INDUSTRY входять дві лінії фурнітури: Komfort Line K-3 і Smart Line S+. Особливу увагу в обох системах приділено якості фурнітури, що відповідає всім національним та міжнародним стандартам та відповідно сертифікована інститутом ift Rosenheim (Німеччина).

Мені подобається