Новини компанії «Акорд-С»

05.03.2021

Асортимент петель для металопластикових дверей EPSILON™

Двері – найперше, що ми зустрічаємо на шляху до будинку, квартири чи офісу. Для якісного та легкого функціонування дверних конструкцій дуже важливим є правильний вибір фурнітури, яка допоможе вашим дверям надійно прослугувати багато років.

Дверна фурнітура включає в себе перш за все три основні елементи: петлі, ручки, замки. Їх основне завдання - забезпечувати вільне відкривання/закривання дверей, запобігання провисанню стулки під власною вагою та щільне закривання.
  Дверні петлі, є одним з важливих елементів фурнітури металопластикових дверей, їх основним призначенням є забезпечення надійного, легкого функціонування та приємного естетичного вигляду конструкції.
Металопластикові двері EPSILON™ комплектуються 3 або 4 накладними петлями на дверну стулку, котрі можна регулювати за горизонтальним зміщенням та по вертикалі на прижим. Вони забезпечують значну кількість циклів відкривання та витримують навантаження від 120 до 160 кг.
EPSILON™ у виробництві дверей, використовує дверні петлі провідних виробників фурнітури:
  • “Avalon” REZE (Туреччина);
  • Vorne (Туреччина);
  • Dr.Hahn (Німеччина).
Повний цикл виробництва, постійне впровадження найбільш передових технологій виготовлення, контроль на усіх етапах виробництва, співпраця з найкращими європейськими постачальниками дає можливість компанії EPSILON™ займати лідируючі позиції на ринку по виготовленню вхідних та міжкімнатних металопластикових дверей.
с уважением, EPSILON ™

Мені подобається