Компанія «Акорд-С»

Підприємство «Акорд-С» бере свій початок з 1987 року, тоді підприємство мало назву «Пластик».

В 1993 році, майже через  6 років, було прийнято рішення про початок виготовлення  віконних конструкцій з ПВХ профілю. Тоді ж було закуплено обладнання для переробки ПВХ профілю «Actual» (Австрія) проектною потужністю 50000 м2/рік. Але це був тільки початок.

В 1994 році запустили  виробництво пластикових панелей і допоміжних профілів до них , використовуючи обладнання AMUT (Італія).

Через два роки, в 1996 році запустили екструзію профілів віконної системи «Рівнепласт» (обладнання Actual, Австрія) і виробництво склопакетів (обладнання LISEC (Австрія) проектною потужністю 100000м2/рік).

2000 рік - став  роком реорганізації і розширення діяльності. Створення підприємтва  «Пластик-С». Запуск виробництва профільної системи «Acord» і водовідливів ПВХ. Виготовлення вікон ПВХ системи «Acord».

В 2003 році пройшла наступна  реорганізація підприємства, що  призвела до створення підприємства «Акорд-С».

2004 рік - оновлення профільної системи «Accord».Виготовлення вікон ПВХ з систем «Acord».

2006 рік - початок переробки профільних систем «Thyssen Favorit», «EFplast».

2008 рік - остаточний перехід на профільні системи групи компаній Єврофасад.

2009-2010 рік - Повна модернізація основного виробничого комплексу. Введення в експлуатацію сучасних автоматизованих ліній обробки ПВХ профілів(U-R-B-A-N, Sturtz, Haffner),  та системи логістики виробничого процесу.

2011 рік - Розробка та введення в експлуатацію програмного забезпечення для безпаперового виробництва віконних конструкцій. Введення в технологічний процес спеціалізованого обладнання для конвеєрного виробництва нестандартних конструкцій (арки, трапеціі, трикутники, кола и т.д.)

2012 рік - Побудова нового цеху з виробництва слопакетів. Запуск лінії   автоматизованого завантаження та розкрою листового скла Джамбо-формату 3210мм*6000мм виробництва Lisec (Австрія). Запуск автоматизованої лінїї  Lisec (Австрія) виготовлення склопакетів з використанням інертних газів та роботом вторинної герметизаціі.

2014 рік - відкриття інформаційно-навчального центру, головна мета якого - підвищення кваліфікації менеджерів з продажу, майстрів по замірам та монтажу, дилерів ООО "Акорд-С".