Наші нагороди

Переможець у номінації "Промислові товари для населення"

Регіональний етап всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України", 2011 рік

Переможець у номінації "Промислові товари для населення"

Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг)"100 кращих товарів України", 2010 рік

ТОВ ”Акорд-С” (TM ”Epsilon”) нагороджене дипломом Переможця у Всеукраїнському конкурсі якості продукції 2014 року

ТОВ "Акорд-С" (TM "Epsilon") стало Переможцем у Всеукраїнському Конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України" в номінації "Промислові товари" та відзначене дипломом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

ТМ Epsilon -”Лідер якості Рівненщини”

За результатами обласного конкурсу якості продукції, товарів, робіт та послуг «Лідер якості Рівненщини». Компанія "Акорд-С", ТМ Epsilon - переможець у номінації: "Промислові товари для населення"

Краще підприємство України 2017 ”Зірка якості”

Згідно з критеріями Національного рейтингу якості товарів та послуг. Експертний висновок підтверджує, що в результаті ранжування повного переліку суб'єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками, підприємство "Акорд-С" було удостоєно почесного звання "Краще підприємство України 2017" і нагороджено "Зіркою якості".

Premium PARTNER Guardian Glass

За інноваційні виробничі рішення і комплексний підхід у просуванні енергоефективного скління.

СВІТЛОПРОЗОРІ КОНСТРУКЦІЇ EPSILON™ - ВИБІР КРАЇНИ 2020

У результаті дослідження методом Creative Сorner Agency серед підприємств, які працюють в Україні згідно з показниками фінансово-господарської діяльності, підприємство було нагороджено статусом "Вибір Карїіни" 2020 року.