Енергоефективні вікна EPSILON™: увага до деталей.

Енергоефективні вікна EPSILON™: увага до деталей.

З приходом холодів, все актуальнішим стає питання теплозбереження в оселях. EPSILON™ радить звернути особливу увагу на встановлення вікон з двокамерними енергозберігаючими склопакетами та теплою дистанційною рамкою CHROMATECH ultra.

На показники енергоефективності встановленого металопластикового вікна впливають такі складові як: ПВХ-профіль, склопакет та монтаж з чітким дотриманням усіх технічних умов зідно ДСТУ.

Склопакет – основа енергозбереження, адже він займає 80-90% площі вікна, а значить, саме від якостей залежить технічні характеристики всього вікна та кількість втраченого тепла з приміщення.

Виходячи з цього, перед замовленням металопластикових вікон варто замислитись над підвищенням енергозберігаючих властивостей склопакету.  Це можна зробити за рахунок використання сучасних рішень конструкції склопакету:

  • Одне з перших рішень – збільшення товщини склопакетів за рахунок кількості камер. Двокамерні склопакети є більш енергоефективними за рахунок формування двох незалежних теплоізоляційних шарів (камер) а також товщини повітряного прошарку.
  • Зниження теплопровідності склопакету можна досягти при використанні енергозберігаючого та мультифункціонального скла. Воно має подвійний ефект: взимку не випускає тепло назовні, а влітку захищає кімнату від нагрівання повітря . Таким чином, економія присутня цілий рік.
  • Також, слід розглянути варіанти заповнення камер склопакету: повітря чи аргон. При заповненні камер аргоном ефективність енергозбереження зростає.
  • Ще одним з елементів склопакету, що впливає на його теплоізолюючі властивості є дистанційна рамка (алюмінієва або «тепла»), яку легко побачити в будь-якому пластиковому вікні по контуру склопакету.

 

Дистанційна рамка забезпечує геометричний розмір та необхідну міцність склопакету, служить для розділення скла в ньому  та одночасно є вологопоглиначем.  У якості матеріалу для дистанційних рамок застосовують як правило алюміній,  який забезпечує необхідну міцність,  однак є провідником тепла, адже утворює так званий «місток холоду».

В холодну пору року, коли різниця температури приміщення і вулиці досить значна, можна спостерігати випадання конденсату по периметру склопакету, а при низьких температурах зовнішнього повітря – волога замерзає, з утворенням інею та льоду (особливо в нижній частині вікна). Відбувається це з кількох причин, але однією з найбільш істотних є «місток холоду», який може з'являтися при використанні алюмінієвої дистанційної рамки у склопакеті.

CHROMATECHultra - "тепла" дистанційна рамка поєднала у собі міцність нержавіючої сталі з ідеальними ізолюючими властивостями полікарбонату.

Рамка з зовнішньої сторони складається з нержавіючої сталі товщиною  0,1 мм, внутрішня сторона - полікарбонат товщиною - 1,0 мм.

Застосування CHROMATEC Hultra забезпечує високий теплозберігаючий ефект та довговічність, а найголовніше усуває «місток холоду» і, як наслідок, мінімізує вірогідність випадання конденсату у краєвій зоні склопакету.

Переваги дистанційної рамки CHROMATECHultra:

  • Низький коефіцієнт теплопровідності, що підвищується енергоефективність вікна, відповідно, втрати тепла мінімалізуються , а в зимовий період зменшуються витрати на опалення взимку.
  • Відсутність "містка холоду" у краєвій зоні склопакету. Зменшується вірогідність випадання конденсату, поява плісняви та намерзання взимку.
  • Підвищує звукоізоляцію в порівнянні з алюмінієвою дистанційною рамкою.
  • Забезпечує естетичний вигляд вікон - сірий колір впродовж усього терміну експлуатації не змінює забарвлення та не втрачає функціональності.

Порівняльна таблиця з коефіцієнтом опору теплопровідності конструкції:

Формула склопакета

Дистанційна рамка

R конструкції

4I-16CUAR-4-16CUAR-4I

CHROMATECH ultra

1.05

4I-16AR-4-16AR-4I

Алюмінієва дистанційна рамка

0,96

Профільна система Epsilon Optima (з урахуванням сталевого армування) для конструкції 1500 х 1500 мм.

EPSILON TM  РЕКОМЕНДУЄ ВІКОННІ КОНСТРУКЦІЇ З ШЕСТИКАМЕРНОЇ ПРОФІЛЬНОЇ СИСТЕМИ EPSILON OPTIMA  З ДВОКАМЕРНИМ СКЛОПАКЕТОМ ТОВЩИНОЮ 44ММ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО АБО МУЛЬТИФУНКЦІЙНОГО СКЛА , ТЕПЛОЮ ДИСТАНЦІЙНОЮ РАМКОЮ CHROMATECH ULTRA  ТА КАМЕРАМИ ЗАПОВНЕНИМИ АРГОНОМ.

З повагою, EPSILON™