Акції

13.10.2019

2019. КРАЩИЙ ОБ'ЄКТ РАЗОМ З ТМ EPSILON

ТМ Epsilon із задоволенням оголошує та запрошує всіх партнерів дилерської мережі взяти участь у фотоконкурсі.

   На сторінці компанії в соціальній мережі Facebook, ми розіграємо цінні та корисні призи для вас та вашого бізнесу.

Умови участі в конкурсі:

1. Конкурсантами є партнери (дилери) ТМ Epsilon, які подали фото об'єктів* з використанням металопластикових конструкцій ТМ Epsilon на електронну адресу designer.epsilon@gmail.com в період з 14 жовтня по 14 листопада 2019 року.

2. ОБОВ’ЯЗКОВО заповнити анкету, що буде надіслана у відповідь, та містить дані про відправника та об’єкт зображений на фото.

3. Після оцінки інформативної складової та якості фотоматеріалів (зверніть увагу на вимоги до фотографій, які ви будете відсилати!), вони будуть опубліковані на сторінці ТМ Epsilon в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/TMEpsilon.

4. 15 листопада в день розіграшу, два переможця** серед усіх опублікованих робіт буде визначено за допомогою сервісу Random.org , вони отримають у подарунок лайтбокс та дорожню валізу від ТМ Epsilon.

Ще один лайтбокс та дві дорожні валізи отримають три найкращі фотороботи призерів **, які здобудуть найбільшу кількість голосів користувачів (за допомогою кнопки “Мені подобається” та “Поширити”).

Всі користувачі соціальної мережі Facebook, хто підтримували роботи переможців, візьмуть участь у розіграші**** заохочувальних подарунків від ТМ Epsilon!

Чудовий шанс виграти є у кожного!

* Для участі у конкурсі Учасник надає фотографії об*єктів, зі встановленою продукцією ТМ Epsilon. Усього можна завантажити до 8 фото одного об*єкту, це повинні бути високоякісні зображення конструкцій/споруд, із завершеними будівельними роботами (у форматі JPEG), на яких не повнно бути людей, т.я вони можуть бути опубліковані в журналах, рекламних оголошеннях, плакатах або на наших веб-сайтах.

До участі приймаються матеріали тілький власних об'єктів, можуть використовуватись матеріали третіх осіб, тільки у випадку їхньої згоди.

**Переможцями буде визнано Учасників, визначених за допомогою сервісу Random.org (2 особи) , та учасників, які здобули найбільшу кількість «Likes» та «Share» користувачів соціальної мережі Facebook (3особи). Підтвердженням перемоги буде ідентифікація об'єкта з встановленими конструкціями ТМ Epsilon відображеними на фото.

***Під подарунком мається на увазі право придбання за одну гривню.

****Серед усіх учасників, котрі проголосували за фіналістів, буде розіграно заохочувальні подарунки від ТМ Epsilon. Розіграш буде здійснений за допомогою Random.org

Детальні умови акції можна завантажити у форматі PDF:

Мені подобається