Акції

18.11.2016

”КРАЩИЙ ОБ'ЄКТ РАЗОМ З ТМ EPSILON”

ТМ Epsilon запрошує всіх партнерів взяти участь в фотоконкурсі “КРАЩИЙ ОБ'ЄКТ РАЗОМ З ТМ EPSILON”, який буде проводиться на сторінці компанії в соціальній мережі Facebook в період з 21 листопада до 14 грудня 2016 року.

Умови участі в конкурсі:

  1. Конкурсантами є партнери (дилери) ТМ Epsilon, які подали фото об'єктів* з використанням металопластикових конструкцій ТМ Epsilon на електронну адресу designer.epsilon@gmail.com разом з контактними даними для зворотнього зв'язку (ПІБ, телефон, місце розташування об'єкта) в період з 21 листопада до 14 грудня 2016 року.
  2. Після оцінки інформативної складової та якості фотоматеріалів, вони будуть опубліковані на сторінці ТМ Epsilon в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/TMEpsilon
  3. 15 грудня в день розіграшу, десять фоторобіт призерів**, які здобудуть найбільшу кількість голосів користувачів (за допомогою кнопки “Мені подобається” та “Поширити”) отримають у подарунок*** планшет від ТМ Epsilon з встановленою програмою WinCalc Mobile.
    WinCalc Mobile — це програмний продукт для розрахунку віконно-дверних конструкцій на мобільному пристрої з операційною системою Android. 
                                       

WinCalc Mobile  дозволяє:

- створити повноцінне замовлення, отримати ціну і комерційну пропозицію;
- надіслати готове замовлення до клієнта, офісу або на виробництво для завантаження в програму WinCalc;
- відслідковувати етапи готовності та відвантаження замовлень.

Всі користувачі соціальної мережі Facebook, хто підтримували роботи переможців, візьмуть участь у розіграші**** заохочувальних подарунків від ТМ Epsilon!

 

*  Для участі у конкурсі Учасник надає необмежену кількість фотографій (хорошої якості в форматі JPEG), об'єктів зі встановленою продукцією ТМ EpsilonДо участі приймаються матеріали тілький власних об'єктів, можуть використовуватись матеріали третіх осіб, тільки у випадку їхньої згоди.

**Переможцем буде визнано Учасника, який  здобув найбільшу кількість «Likes» та «Share» від користувачів соціальної мережі Facebook. Підтвердженням перемоги буде ідентифікація об'єкта з встановленими конструкціями ТМ Epsilon відображеними на фото.
***Під подарунком мається на увазі право придбання за одну гривню.
****Серед усіх учасників, котрі проголосували за фіналістів, буде розіграно заохочувальні подарунки від ТМ Epsilon. Розіграш буде здійснений за допомогою автоматичної системи випадкового вибору даних «Random» (https://www.random.org/).

Детальні умови акції можна завантажити у форматі PDF:
 

Мені подобається